ZNÁŠ NÁS Z ČASOPISŮ

v České republice
při nákupu nad 500 Kč
Pouze přírodní ingredience
Zákazníků
Zkušeností

PROČ DETOXITO

Chci se zbavit nafouklého břicha 💨 a zlepšit svoje trávení
Chci se zbavit zadržené vody v těle, nateklých nohou apod 🦶
Chci si celkově pročistit tělo 🌿
Snažím se zredukovat váhu ⚖️
Chci posílit svoji imunitu💪

DETOXIKAČNÍ PROGRAM

O 2 KROCÍCH
Co je Ranní Detox?
1 šálek čaje každé ráno

Co je Ranní Detox?

Ranní čaj je složený z bylin, které mají za úkol dodat tělu energii (Yerba) a pročistit jej. Bylinky ve směsi se zároveň zaměřují na zrychlení metabolismu a snížení chuti k jídlu. Čistí se játra, krev, ledviny.
Co je Večerní Detox?
1 šálek čaje každý druhý večer

Co je Večerní Detox?

Noční čaj je navržen jako očistná směs, která urychluje trávení. Bylinky ve směsi čistí (žaludek, střeva), zmírňují zácpu a napomáhají ke klidnému nočnímu spánku.

PŘÍBĚH

Dědeček se zajímá o bylinky od svých 13 let. O pár roků později se jeho bylinným skladem stala špajzka na bytě v Tišnově (Jihomoravský kraj). I přes práci v uranovém dole na Rožínce na bylinky nezapomněl a pomáhal s ...

Detoxito doporučuje

Šárka Hellerová
Máma dvojčátek 😊

Šárka Hellerová

Všechny čaje piju už něco přes 2 roky, bylinky nemusím ale tyhle čaje jsou chuťově opravdu lahodné a stalo se to mým každodenním rituálem. Denní a večerní mi pomáhá od zavodnění a oteklých nohách po směně, na spánek mi zase pomáhá na lepší a kvalitnější spánek. Nejvíc se momentálně těším na opravdu podzimní počasí kdy opět vytáhnu čaj na imunitu ta jeho chuť je skvělá. ❤️
Karolína Budka
II. Vícemiss České Republiky 2022

Karolína Budka

“S Detoxito jsem nadměrně spokojená, jak se zákaznickou linkou, tak i se samotnými čaji. Oceňuji přírodní bázi čajů a jejich detoxikační účinky. Již si všímám účinků čaje př. méně nafouklé břicho, skvělé trávení apod. Doporučuji všem, kteří chtějí očistit své tělo od škodlivých látek nebo i zhubnout. Určitě nepiju tyto čaje naposledy!”
Natálie Kovářová
Miss Sympatie České Republiky 2022

Natálie Kovářová

“Děkuji, že mohu vyzkoušet tyto bylinné čaje a dopřát tak svému tělu zase lepší pocit🙌🏻🍃”
Karolína Brunnerová
TOP 12 Miss České Republiky 2019, Miss Asia Global

Karolína Brunnerová

“Detoxikační sada čajů od @detoxito.cz na ráno a večer✨ Ano, moji dva společníci, s kterými posledních pár dní vítám den a také se s ním loučím.🌙🌞 No a jaké to bylo? První, co mi udělalo brutální radost byla směs čaje (nic tak pestrého neznám, opravdu jde už na první pohled vidět, že čajík je fakt vymazlen). Směsy jsou bylinné, takže mi chutnají moc, protože bylinkové čaje zbožňuju! Ráno ti čajík dodá energii, skvěle ti nastartuje tělo a krásně ti ho pročistí a večer tě čaj zklidní, pomůže ti k lepšímu spánku a bylinky v této směsi ti ještě k tomu pročistí žaludek a střeva.🤍 Jednoznačně 11/10👌”
Lucie Kubešová
Top 12 MISS České republiky 2019

Lucie Kubešová

“Už přes 14 dnů testuji čaje Detoxito. Jako první mě oslovila opravdu skvělá chuť těchto bylinných čajů. Ráno vstávám opravu brzy a ranní čaj mi dodává energii. Bylinky ve směsi se zároveň zaměřují na zrychlení metabolismu a snížení chuti k jídlu. Čistí se játra, krev, ledviny. Už teď pociťují, že nejsem tolik nafouklá a cítím se mnohem líp. Tyto čaje se stanou must have mojí kuchyně. 🌼”
Denisa Melvaldová
Česká modelka a fotografka

Denisa Melvaldová

“Jedno z mých bylo lépe se starat o své tělo. ☝🏼✨Dostala jsem tip na tyhle detoxikační čaje od @detoxito.cz a v kombinaci se zdravím jídlem a pohybem musím říct, že se cítím lépe, mám víc energie a i váha šla dolů.☝🏼😁 Za mě super investice můžu s klidem doporučit i vám. 🤗”
Irina Budka
Miss Royal Golf Resort, Miss Pretty Woman, Herečka, Expertka na krásu / trenérka

Irina Budka

“ČAJ Z BYLINEK JE IDEÁLNÍM POMOCNÍKEM PŘI DETOXIKACI ORGANISMU. Zanesení těla odpadními látkami se může projevovat mnoha způsoby. Může se jednat o časté záněty, nadměrnou únavu, bolesti hlavy, ale i ekzémy, potíže s trávením nebo se spánkem. Pro to jsem si zvolila ranní a večerní čaj od Detoxito ❤️ Cítím se skvěle a plná energie”
ČISTÉ TĚLO, ZDRAVÉ TĚLO 🤩SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ 20 000 + 👨‍👩‍👧‍👦100 % PŘÍRODNÍ OČISTA 🌿JEDNODUŠE VE 2 KROCÍCH 💙💜SKUTEČNÍ LIDÉ, SKUTEČNÉ VÝSLEDKY 💪
Detoxito - detoxikační čaj, detoxikace, očista těla, přírodní, bylinný čaj, detox jater, ledvin, krve