Novinky

Jarní bylinky
22. 02. 20240 komentářů
Jaro je obdobím obnovy a nového života, a to platí i pro rostliny. S příchodem jara začínají rašit nejrůznější bylinky, které nejenže ozdobí naše zahrádky a louky, ale také přinášejí mnoho zdravotních benefitů. Pojďte se s námi podívat, které to jsou.
Detoxikační polévky recepty
31. 01. 20240 komentářů
Objevte svěží sílu detoxikačních polévek s našimi 3 jednoduchými recepty. Podpořte očistu těla se zdravými variacemi polévek. Je libo mrkvovou s kurkumou, hustou zeleninovou nebo třeba celerovo-čočkovou? Recepty na vás už čekají. Dobrou chuť!
Jak očistit tělo od alkoholu
24. 01. 20240 komentářů
Objevte efektivní metody, jak očistit tělo od alkoholu. Zjistěte, jaká strava a bylinky podporují detoxikaci. Naučte se snadné kroky ke zlepšení svého zdraví.
Jak připravit bylinkový čaj
17. 01. 20240 komentářů
Zjistěte, jak připravit bylinkový čaj. Objevte tajemství dokonalého čaje. Naučte se správný výběr, teplotu vody a čas louhování pro šálek plný chutí a vůní.
Nový rok, zdravé já
10. 01. 20240 komentářů
Získej tipy pro začátek nového roku, včetně ranní rutiny, cvičení a podpory očisty těla pomocí detoxikačních čajů. Motivuj se pro zdravější nový rok!
Vánoční bylinky v kuchyni
13. 12. 20230 komentářů
Objevte kouzlo vánočních bylinek v tradičních receptech: skořice do pečiva, hřebíček v bramborovém salátu či muškátový oříšek ve vaječném grogu. Vytvořte si svůj vlastní vánoční stůl!
Toxiny v našem okolí
05. 12. 20230 komentářů
Zjistěte, jaké toxiny se vyskytují v našem okolí, jak ovlivňují naše zdraví a životní prostředí a objevte účinné způsoby, jak se jim vyhnout. Naše průvodce odhaluje, jak identifikovat toxiny a nabízí praktické tipy pro ochranu sebe i svého okolí.
Zásady zdravého stravování
21. 11. 20230 komentářů
Zásady zdravého stravování a jak je začlenit do každodenního života. Posilte zdraví prostřednictvím vhodných stravovacích návyků tady a teď. Znáte je?
Jak snížit krevní tlak
08. 11. 20230 komentářů
Krevní tlak je jedním z klíčových ukazatelů našeho zdraví, který nám může poskytnout důležité informace o stavu našeho kardiovaskulárního systému. Trápí vás vysoký krevní tlak? Zde najdete rady, jak ho snížit zdravě a přírodně.