Novinky

Zadržovaná voda v těle
27. 09. 20230 komentářů
Nadměrně zadržovaná voda v těle může udělat pořádnou neplechu. V tomto článku se podíváme na příčiny a příznaky zavodnění, ale hlavně se zaměříme na pomoc s tímto problémem.
Šípek účinky
20. 09. 20230 komentářů
Jděte k šípku! Teď je totiž ta nejlepší doba na sběr tohoto přírodního zázraku. Co všechno šípek obsahuje, jak pomáhá, jak se sbírá, suší a jak ho připravit se dozvíte v tomto článku.
Jak začít s meditací
06. 09. 20230 komentářů
Meditace je jedním z nejlepších způsobů, jak si udržet klid a vyrovnanost v dnešní uspěchané a stresující době. Přečtěte si našich 8 profesionálních tipů, jak s ní začít.
Detox šťávy
30. 08. 20230 komentářů
Zažijte osvěžující návrat k přírodě prostřednictvím detoxikačních šťáv. Objevte, jak tyto lahodné přírodní nápoje mohou pomoci očistit vaše tělo a povzbudit vaši mysl. Naše recepty a rady vám pomohou obnovit energii a vitalitu jednoduchým a zdravým způsobem. Přivítejte zdraví a pohodu přírodní cestou.
Sůl v jídelníčku
23. 08. 20231 komentář
Sůl je jedním z nejstarších a nejběžnějších koření na světě. Víte, jaký je doporučený denní příjem soli? Jak je sůl důležitá, ale jak může i uškodit? Připravili jsme tento slaný článek, kde se vše dozvíte.
Nafouklé břicho
16. 08. 20230 komentářů
Nafouklé břicho je nepříjemným stavem, který zažívá mnoho lidí. Patříte mezi ně? V tomto článku najdete co nafouklé břicho způsobuje a co vám od něj účinně pomůže. Dejte sbohem problémům s nadýmáním, plynatostí a celkovou nepohodou.
Bylinaření v Česku
09. 08. 20230 komentářů
Zajímá vás spojení bylinky a Česko? Pak je tento článek o bylinaření to pravé pro vás. Pojďte s námi nakouknout pod pokličku historie bylinaření v Česku nebo využití různých bylin. Objevte s námi léčivou sílu přírody.
Recepty s cuketou
02. 08. 20230 komentářů
Recepty s cuketou rychle a zdravě. Zbyla ti doma cuketa a už vážně nevíš, co s ní? Máme pro tebe tipy, jak se jí rychle a chutně zbavit.
Bojuješ s nespavostí?
26. 07. 20230 komentářů
Nemůžeš usnout? Máš neklidné spaní? Probouzíš se ráno s pocitem únavy? V tomto článku najdeš tipy, jak na nespavost, které ti pomůžou se konečně dobře vyspat. Dobrou noc.