Často kladené otázky - FAQ

 1. Zásilkovna (Výdejní místo vybereš po dokončení objednávky)
  Doručení při nákupu na 900 Kč je ZDARMA, jinak 69,-
 2. Zásilkovna Domů
  objednávku si můžeš nechat doručit kurýrem na adresu od společnosti Zásilkovna. Cena doručení je 97,-
 3. Balíkovna (Výdejní místo vybereš po dokončení objednávky)
  Doručení při nákupu nad 900 Kč - ZDARMA, jinak 69,-
 4. Česká pošta (Balík na poštu) 
  Balík si můžeš nechat zaslat na poštu při nákupu nad 900 Kč - ZDARMA, jinak 69,-
 5. Česká pošta (Balík do ruky)
  Objednávku si můžeš nechat doručit kurýrem na adresu od společnosti Česká pošta. Cena doručení je 119,-

SK - Zásilkovna (Pobočku Zásilkovny vybereš po dokončení objednávky). Doručení při nákupu nad 38 € je ZDARMA, jinak 3.9 €

Pomocí bezpečné a šifrované platební brány.

 1. Kartou - ZDARMA 
 2. Bankovním převodem - ZDARMA 
 3. Dobírka - + 55 Kč

O čajích

Bylinky v čajích jsou koncipovány tak, aby pomáhaly s přirozenými očistnými procesy v těle. Především naše Ranní čajová směs obsahuje bylinky, které urychlují metabolismus, dodávají energii a pomáhají s očistou jater a ledvin, které pokud nefungují správně, tak natékají nohy a zadržuje se obecně více vody v těle. Čaj také pomáhá s odvodněním obecně, ale pomáhá i lépe dodržovat pitný režim. V kombinaci s naší Večerní čajovou směsí, která pomáhá na problémy s trávením a nafouklým břichem se jedná o komplexní čajovou očistu.

Pokud se snažíš zhubnout, tak věřím, že by ti s problémy určitě pomohly, když dodržíš celou kúru. Čaje nejsou vyloženě na rychlé hubnutí, protože je to trochu nesmysl. Ale tím, že pomáhají zrychlit metabolismus a potlačují chutě na "mlsnou", tak jsou zaručeně skvělým pomocníkem. My vždy říkáme - zdravá strava + pohyb + naše čaje jako jako podpora = skvělý výsledek. Člověk to musí brát také z dlouhodobého hlediska, že nestačí pouze rychle zhubnout, ale udržet si zdraví a tím i výsledky přetrvají.

Pokud budete mít čas a chuť, mrkněte také na naše blogové články, kde se dozvíte více informací nejen o hubnutí, ale obecně o očistě a zdravém životním stylu.

Ranní: Každé ráno po probuzení (nejlépe na lačno)
Večerní: Každý druhý večer před spaním (1 hodina - 30 minut, nejlépe po večeři).
Po užití 28 denní večerní směsi je doporučena 5 týdenní pauza.
Všechny ostatní čaje můžete užívat denně.

Kompletní detoxikaci doporučujeme sezónně, tj. 4x do roka.
Ranní čaj, Imunita, Spánek můžeš užívat denně. U večerní směsi je doporučena 5 týdenní pauza.

Čaj doporučujeme dělat do cca 250 - 300ml, máme však i zákazníky, kteří si dělají slabší výluh třeba do konvičky nebo do naší skleněná láhve 0,5 litru. Obecně je důležité výluh bylin vypít a záleží na našich chuťových preferencích.

Prosím, poraď se se svým lékařem, který zná tvůj zdravotní stav nejlépe.

Čaje nejsou určené dětem, těhotným a kojícím ženám. K plodu / dítěti se dostává vše pomocí pupeční šňůry / mateřského mléka. Jedná se o zákonnou povinnost, která je prevencí dítěte. A zdraví je vždy na prvním místě.
Ranní čaj obsahuje také nižší dávku kofeinu.

Nemusíš, čaj můžeš pít kdykoliv i během dne. Pro nejvyšší účinnost ale doporučujeme pít ranní čaj na lačný žaludek.

Jíst i cvičit můžeš zcela normálně. Doporučujeme však držet se doporučení, které získáš v E-booku ZDARMA (6 TOP TIPŮ JAK OČISTIT ORGANISMUS). Ty jsou zásadní nejen během očisty, ale i v každodenním životě.

Pití čajů doporučujeme přizpůsobit tvému režimu, tedy Ranní čaj po probuzení (nejlépe na lačno), Večerní před spaním (po večeři, cca 1 hodinu - 30 minut před ulehnutím do postele). Nezáleží na denní době, ale na tom, jak zrovna pracuješ.

Pokud se ti často střídají směny (ranní, odpo, noční), tak můžeš některý den i čaj vynechat, aby se tělo zase režimu přizpůsobilo.

Samotná skleněná láhev do myčky určitě může, ale doporučujeme z ní před mytím sundat silikonový obal. Bambusové víčko do myčky určitě nepatří, protože by se materiál mohl poškodit.

Máš jiný dotaz?

Zeptej se přes Chat, napiš nám e-mail na info@detoxito.cz nebo klidně zavolej na +420 739 033 299 (Po-Pá: 9-17 h).

Rádi odpovíme a poradíme 🙂