FAQ - Často kladené otázky – Detoxito

OMEZENÝ SKLAD | DOPRAVA ZDARMA NAD 500 KČ

FAQ - Často kladené otázky

Jaká je cena dopravy a do jakých zemí zasílate?

Po ČR nad 500 Kč zdarma pomocí Zásilkovny a České pošty (balík na poštu). Při objednávce do 500 Kč je cena poštovného přes Zásilkovnu 69 Kč, ČP (balík na poštu) 79 Kč, ČP (balík do ruky) 119 Kč. Zasíláme po Česku, na Slovensku, do Polska, Rakouska, Německa, Itálie a napřání i dále dle možnosti dopravců.

Jak mohu platit?

Platit můžete pohodlně kartou nebo bankovním převodem. Nově nabízíme také možnost nechat si balíček zaslat i na dobírku (+ 55 Kč).

Mohu pít čaje když kojím nebo jsem těhotná?

Čaje nejsou určené dětem, těhotným a kojícím ženám. K plodu / dítěti se dostává vše pomocí pupeční sňůry / mateřského mléka.  Jedná se o zákonnou povinnost, která je prevencí dítěte. Ranní čaj obsahuje také nižší dávku kofeinu.

Máte zdravotní problémy nebo užíváte léky?

Prosím, poraďte se se svým lékařem, který zná Váš zdravotní stav nejlépe.

Jak Detoxito čaje fungují?

☀️ Ranní čajový detox 
Ranní čaj je složený z bylin, které mají za úkol dodat tělu energii (Yerba) a pročistit jej. Bylinky ve směsi se zároveň zaměřují na zrychlení metabolismu a snížení chuti k jídlu. Čistí játra, krev a ledviny.

🌙 Večerní čajový detox 
Večerní čaj je navržen jako očistná směs, která urychluje trávení. Bylinky ve směsi čistí (žaludek, střeva), zmírňují zácpu a napomáhají ke klidnému nočnímu spánku. 

Jak užívat čaje Detoxito a jak mohu často?

✏ Ranní: Každé ráno po probuzení. 
✏ Večerní: Každý druhý večer před spaním.

Kompletní detoxikaci doporučujeme sezónně, tj. 4x do roka. Ranní čaj můžete užívat denně. U večerního je doporučena 5 týdenní pauza.  

Musím pít ranní čaj na lačno? 

Nemusíte, čaj můžete pít kdykoliv i během dne. Pro nejvyšší účinnost ale doporučujeme pít ranní čaj na lačný žaludek.

V jakém množství vody čaj přichystat?

Záleží na vás zdali se rozhodnete pro výluh klasického hrnečku (250 ml) nebo do většího, příp. termolahve (500 ml). Jde o to dostat do těla bylinný výluh, intenzita chuti záleží na každém z nás.

Mohu během očisty normálně jíst a cvičit?

Jíst i cvičit můžete zcela normálně. Doporučujeme však držet se doporučení, které získáte v E-booku ZDARMA (6 TOP TIPŮ JAK OČISTIT ORGANISMUS). Ty jsou zásadní nejen během očisty, ale i v každodenním životě.

Máte další otázky?

Napište nám, prosím, na podporu info@detoxito.cz